Ile chcesz pożyczyć?

1000 zł15000 zł

Jaki czas na spłatę? mies.

1 miesiąc36 miesięcy

Wiek pożyczkobiorcy: lat

18 lat80 lat

Aasa Polska - opinie, recenzja pożyczki

Koszt pożyczki w Aasa

AASA Polska - Pożyczki ratalne

Aasa Polska oferuje pożyczkę ratalną w dwóch różnych wariantach. Różnią się od siebie kosztem oraz warunkami. Poniżej przykłady reprezentatywne każdego z wariantów pożyczki ratalnej AASA – kalkulację przeprowadzono 6.05.2022 r.:

 

 • Aasa pożyczka Standard – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 3500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy 83,89%. Rata miesięczna od 228,15 zł. Roczna stopa oprocentowania 17,5% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 4540,27 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1049,02 zł, prowizja 3491,25 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8040,27 zł. Stan na dzień 06.05.2022 r.                             
 • Aasa pożyczka z Pakietem Korzyści – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 73,22%. Rata miesięczna od 273,08 zł. Roczna stopa oprocentowania 17,5 % (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5128,82 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1348,82 zł, prowizja 3780 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9628,82 zł. Stan na dzień 06.05.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1100 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.

Aasa pożyczki na raty – szczegóły

Proces ubiegania się o pożyczkę na raty w Aasa Polska odbywa się w całości przez Internet. Pożyczki od 1000 złotych do nawet 15 000 złotych, zawsze na 36 miesięcy. Ponadto firma nie wymaga żadnych poręczeń ani zabezpieczeń. AASA Pożyczka dostępna dla osób w wieku od 20 do 76 lat z polskim obywatelstwem. Aby uzyskać pożyczkę ratalną w Aasa potrzebny jest stały dochód, rachunek bankowy, oraz pozytywna historia kredytowa. W AASA mamy możliwość spłacania pożyczki dopiero 6 miesięcy od momentu jej uzyskania, oraz wakacje kredytowe od spłacania rat.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Aasa

Aasa oferuje korzystną pożyczkę ratalna na prostych warunkach. Jednak nie każdy może ubiegać się o pożyczkę w Aasa. 

Aby otrzymać pożyczkę w Aasa Polska wystarczy, że:

 • Posiadasz polskie obywatelstwo i stały adres zamieszkania na terenie Polski
 • Jesteś w wieku między 20 a 76 lat
 • Posiadasz stały dochód
 • Masz aktywny rachunek bankowy
 • Posiadanie pozytywnej historii kredytowej
 • Posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki
 • Uzyskasz pozytywną ocenę Twojej zdolności kredytowej

Niezbędne dokumenty do wzięcia pożyczki na raty online w AASA

Lista niezbędnych dokumentów do wzięcia pożyczki w AASA jest bardzo krótka. Jedyne, co jest faktycznie niezbędne, żeby móc wypełnić wniosek i ubiegać się o pożyczkę w Aasa to przygotowanie dowodu osobistego. W rzadkich przypadkach firma prosi o dokument potwierdzający Twój dochód (np. zaświadczenie o zatrudnieniu, odcinek renty lub wyciąg bankowy). Żadne inne dokumenty nie będą potrzebne.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Aasa?

Aasa nie ma sprecyzowanych wymogów co do formy zatrudnienia. Udzielają pożyczek nawet emerytom i rencistom. Istotne jest jedynie to, aby posiadać stały dochód.

Weryfikacja w bazach dłużników

Firma, żeby mieć pewność co do potencjalnego pożyczkobiorcy i jego historii kredytowej, sprawdza bazy dłużników. Weryfikacja klienta w następujących bazach dłużników:

 • Biuro Informacji Kredytowej S.A. (BIK)
 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG)
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG)
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • CRIF Sp. z o.o.
 • Związek Banków Polskich

Czy Aasa Kredyt udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Niestety nie, Aasa Kredyt każdorazowo sprawdza klientów w bazach dłużników w celu weryfikacji historii kredytowej.

Czy Aasa udziela pożyczek dla zadłużonych?

Posiadanie aktualnie innego zadłużenia w innej instytucji finansowej nie stanowi problemu w uzyskaniu Aasa pożyczki, pod warunkiem, że owe zadłużenie jest regularnie spłacane i nie pojawiły się zaległości w spłatach.

Czy w Aasa można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Jeśli ocena zdolności kredytowej wykaże możliwość spłaty wnioskowanej pożyczki, nawet zadłużenie komornicze nie będzie stanowiło problemu w podjęciu pożyczki ratalnej. Wiele zależy więc od wysokości długu, który spowodował zajęcie komornicze i sumy pieniędzy, którymi klient może dysponować.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Aasa – krok po kroku

Uzyskanie pożyczki w Aasa można przedstawić w trzech prostych krokach.

 • Na stronie głównej należy wybrać interesującą kwotę pożyczki. Okres spłaty to zawsze 36 miesięcy. W zależności od wybranej kwoty, jeszcze na tym etapie, pojawiają się wstępne koszty pożyczki. Po ustawieniu odpowiedniej kwoty wystarczy kliknąć “Weź pożyczkę”.
 • Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku pożyczkowego. Prosty wniosek wymaga podania jedynie danych, które znajdują się na dowodzie osobistym. Na kolejnej stronie wniosku pojawia się pole do uzupełnienia dotyczące rachunku bankowego na który przelana zostanie ewentualna pożyczka, oraz przy pomocy którego klient zostanie zweryfikowany pod kątem zdolności kredytowej, a wcześniej poprawności danych.
 • Po weryfikacji klienta Aasa podejmuje decyzję, czy pożyczkę przyznać, czy też nie. W przypadku pozytywnej decyzji, pieniądze trafią na konto najpewniej jeszcze tego samego dnia.

Weryfikacja tożsamości klienta Aasa

Aasa Polska dokonuje weryfikacji tożsamości poprzez usługę BlueMedia. Proces weryfikacji jest prosty i bezproblemowy pod warunkiem, że dane wprowadzone zgadzają się z danymi z konta. Aby dokonać weryfikacji poprzez usługę BlueMedia niezbędne jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 złotego.

Spłata pożyczki na raty w Aasa

W celu spłacania pożyczki konieczne jest zalogowanie do profilu klienta, gdzie za pomocą odpowiedniego przycisku możemy przejść przez proces spłaty konkretnej raty. Można także dokonać bezpośrednio przelewu na rachunek firmy, który podany jest w harmonogramie spłat. Harmonogram dostępny jest także w panelu klienta na stronie. Należy pamiętać, żeby w tytule przelewu zawsze podać numer pożyczki.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Oczywiście, Aasa oferuje możliwość wcześniejszej spłaty całości zadłużenia, lub przedpłaty pojedynczych rat. Koszt pożyczki jest wtedy odpowiednio pomniejszony.

Wydłużenie terminu spłaty

Z darmowych wakacji od raty, klient może skorzystać raz w trakcie trwania umowy pożyczki. W przypadku, pożyczki ratalnej Aasa Standard z Pakietem Korzyści z wakacji kredytowych można skorzystać 2 razy w trakcie trwania pożyczki.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

W pierwszej kolejności Aasa pożyczka wysyła monit przypominający o spłacie raty pożyczki, a także może nałożyć odsetki karne za zwłokę. W przypadku dłuższego okresu bez uregulowania należności Aasa może przekazać dług do firmy windykacyjnej, w ostateczności nawet wejść na drogę postępowania sądowego.

Jak przebiega windykacja należności?

W przypadku długiej zwłoki ze spłatą zaległości, której Aasa nie może wyegzekwować, przekazują dług do firmy windykacyjnej. Windykacja podejmie niezbędne w celu odzyskania zaległości kroki.

Kolejna pożyczka w Aasa

Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Jeśli aktualnie posiadana pożyczka jest regularnie spłacana, nie ma poślizgu ani żadnej nieopłaconej zaległości, Aasa dopuszcza możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę, pomimo posiadania już jednego aktywnego zadłużenia.

Logowanie do panelu użytkownika

Na górze strony, po prawej stronie jest przycisk logowanie. Po kliknięciu zostaniemy przekierowani do formularza logowania, gdzie można zalogować się przy pomocy numeru PESEL oraz hasła, lub przy pomocy metody SMS.

Problemy z logowaniem

Najczęstsze problemy z logowaniem to zapomniane hasło. W celu odzyskania hasła można skorzystać z alternatywnego logowania poprzez SMS lub odzyskać hasło.Aasa Polska jest to firma o skandynawskich korzeniach, działająca na polskim rynku od 2012 roku. Siedziba znajduje się Warszawie, ul. Hrubieszowska 2, wpisany jest do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000411939, NIP: 5252528111, REGON: 146017266. Firma otrzymała finansowanie od takich firm jak Bank Zachodni WBK, Credit Value Investments, Mezzanine a także grupy Novator Partners i Olimpia Group, właścicieli P4 - operatora telekomunikacyjnego działającego pod marką Play.

Rodzaj pożyczki: ratalna

Maksymalna kwota: 15000 zł

Maksymalny okres: 36 miesięcy

Pierwsza pożyczka: 10000 zł na 36 miesięcy

Aasa Polska

Wymagania pożyczkodawcy

Aasa Polska to chwilówka dla osób, które:

 • są w wieku 20 do 80 lat,
 • mieszkają na terenie Polski,
 • nie posiadają negatywnych wpisów w rejestrach dłużników BIG InfoMonitor, BIG ERIFF, BIK, KRD, KBIG, Związek Banków Polskich
 • nie posiadają nie spłaconych pożyczek w innych instytucjach finansowych

Do wypełnienia wniosku potrzebujesz:

 • konto w banku,
 • telefon komórkowy,
 • dowód osobisty

Spłata pożyczki

Kontakt

Telefon:

22 4600300

Adres e-mail:

info@aasapolska.pl

Strona internetowa:

www.aasapolska.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek-Piątek:

8:00-19:00

Sobota:

nieczynne

Niedziela:

nieczynne

Wniosek o pożyczkę

Pożyczka na raty do 5000 zł na 2 lata

Aasa Kredyt średniej wielkości korporacja finansowa działająca na rynku skandynawskim. Na Polski rynek zdecydowała się wejść w 2012 roku. W Asakredyt zakres pożyczki ratalnej na jaką możemy liczyć to 1000 - 10000 złotych i z okresem spłaty od 10 do 24 miesięcy. W Asa nie wszystkie formalności będziemy w stanie załatwić drogą internetową, ponieważ do finalizacji umowy, konieczny nasz nasz odręczny podpis. Warunkiem koniecznym aby dostać pożyczkę ratalną w AsaaKredyt jest osiągnięcie minimalnego wieku tj. 20 lat a także powe przekroczyć gótrnej granicy wiekowej - tj. 80 lat. Musimy też posiadać stały adres zamieszkania na terytorium Polski musi, posiadanie obywatelstwa Polskiego, dowodu osobistego oraz własnego numeru telefonu i konta bankowego. W znacznej większości aby ubiegać się pożyczkę w Asa wystarczy tylko dowód osobisty, jednak w szczególnych przypadkach, obsługa pożyczkowe może prosic o przesłanie zaświadczenia o zarobkach lub przynajmniej historii rachunku bankowego z trzech ostatnich miesięcy Ostatnim warunkiem jest posiadanie stałych dochodów(umowa o prace,emerytura, renta itp.)

Weryfikacja tożsamości pożyczkobiorcy

Nie jest to konieczne. Zamiast mikro-przelewu możesz dokonać szybkiej weryfikacji tożsamości za pomocą bezpłatnej opcji Instantor, w pełni bezpiecznie logując się na swój rachunek bankowy, do czego zachęcamy – jest to najszybsza metoda. Podczas składania wniosku o pożyczkę sam decydujesz, z której opcji weryfikacji chcesz skorzystać.

Dane pożyczkobiorcy, weryfikowane Zwykły przelew - zł

Konta bankowe pożyczkodawcy: DnB NORD Polska S.A.

Zostaniesz sprawdzony w bazach dłużników: BIG InfoMonitor, BIG ERIFF, BIK, KRD, KBIG, Związek Banków Polskich

Pożyczka na raty do 5000 zł na 2 lata

Aasa Kredyt średniej wielkości korporacja finansowa działająca na rynku skandynawskim. Na Polski rynek zdecydowała się wejść w 2012 roku. W Asakredyt zakres pożyczki ratalnej na jaką możemy liczyć to 1000 - 10000 złotych i z okresem spłaty od 10 do 24 miesięcy. W Asa nie wszystkie formalności będziemy w stanie załatwić drogą internetową, ponieważ do finalizacji umowy, konieczny nasz nasz odręczny podpis. Warunkiem koniecznym aby dostać pożyczkę ratalną w AsaaKredyt jest osiągnięcie minimalnego wieku tj. 20 lat a także powe przekroczyć gótrnej granicy wiekowej - tj. 80 lat. Musimy też posiadać stały adres zamieszkania na terytorium Polski musi, posiadanie obywatelstwa Polskiego, dowodu osobistego oraz własnego numeru telefonu i konta bankowego. W znacznej większości aby ubiegać się pożyczkę w Asa wystarczy tylko dowód osobisty, jednak w szczególnych przypadkach, obsługa pożyczkowe może prosic o przesłanie zaświadczenia o zarobkach lub przynajmniej historii rachunku bankowego z trzech ostatnich miesięcy Ostatnim warunkiem jest posiadanie stałych dochodów(umowa o prace,emerytura, renta itp.)

Sprawdź jaki będzie koszt następnej pożyczki w Aasa Polska

Przesuń suwak lub wpisz kwotę i termin, następnie kliknij sprawdź.

Kwota pożyczki?

100 zł8000 zł

Czas na spłatę? dni

1 dzień60 dni

Pożyczając: 1000 zł

Z terminem: 30 dni

Koszt kolejnej pożyczki w Aasa Polska

1 297,02 PLN

Wniosek o pożyczkę

Reprezentatywny przykład pożyczki udzielanej przez Aasa Polska S.A.

Pożyczka: 1000 zł; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; opłata za udzielenie pożyczki to całkowita kwota do spłaty 12 970,20 zł. * Przy założeniu terminowej spłaty chwilówki

Kredytodawca:

Aasa Polska S.A.

ul. Hrubieszowska 2

00-825 Warszawa

Mazowieckie, Polska

NIP: 5252528111

REGON: 146017266

KRS: 0000411939

Legal Entity Identifier: (LEI): 259400DDUIC6KA9WNG74

W których instytucjach pozabankowych Aasa Polska S.A. udziela kredytów?

Mapa

Opinie o Aasa Polska

 1. pieniadze otrzymalem na czas a mialem go niewiele na pewne oplaty no i wyregulowalem pozyczke w wyznaczonym czasie. Jak dla mnie bez zastrzezen.

Podziel się opinią!