Pożyczki krótkoterminowe - do 60 dni na spłatę.

Kwota pożyczki:
100 zł 6000 zł
Termin spłaty: dni
1 dzień 60 dni
FILTRY
Wiek pożyczkobiorcy: lat
17 lat 80 lat

Szybka Moneta

Dane kontaktowe

firma pożyczkowa szybka-moneta.pl

Adres Siedziby:

Vega sp. z o.o.

ul. Bociana 20

31-231 Kraków

Telefon:

(12) 357 43 58

E-mail:

biuro@szybka-moneta.pl

www:

www.szybka-moneta.pl

Godziny pracy:

Pon - Pt 8:00 - 17:00

.

Szybka pożyczka do 4200zł, termin 30 dni

Konta bankowe pożyczkodawcy:

Alior Bank, mBank, PKO Bank Polski SA
Przelewy ze SKOK - NIE AKCEPTOWANE

Okres spłaty 5 - 30 dni

Pierwsza pożyczka: darmowa PLN

Maks. kwota pierwszej pożyczki 1800 PLN

Stali klienci - pożyczka do: 4200 PLN

Wyślij wniosek szybka-moneta.pl

     Szybka-moneta to idealne miejsce by podratować się w sytuacji zwiększonej potrzeby posiadania płynności finansowej. Nie zawsze jest tak, że w wyniku tej potrzeby momentalnie będziemy w stanie uzyskać dodatkowe wpływy na konto. Szybka-moneta wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując przejrzystą w swych zasadach pożyczkę online. W obecnej chwili istnieje wiele instytucji oferujących tego rodzaju rozwiązanie, jednakże to właśnie w tym miejscu formalności ograniczają się do minimum, przez co proces mający na celu ustalenie zdolności osoby zainteresowanej skorzystaniem z naszych usług nierzadko ogranicza się do minimum. To firma o całkowicie polskim kapitale, posiadamy własne wkłady finansowe, dzięki czemu nasza wiarygodność stanowi silną konkurencję na rynku chwilówek online. Ponadto oferują atrakcyjną ofertę dla najbardziej lojalnych klientów a już od samego początku proponujemy pierwszą pożyczkę za darmo.

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

- przelew na konto pożyczkodawcy 0,01 zł

- szybki przelew przez aplikację

Wymagane dokumenty :

Możliwe kwoty pożyczki:

200 - 4200

Wymagany wiek :

20 - 75 lat

Następne pożyczki w Szybka Moneta

Wybierz kwotę internetowej chwilówki, następnie okres na zwrot pożyczonych pieniądzy i kliknij porównaj. Porównywarka wyświetli dopasowaną listę wszystkich chwilówek które pasują do wybranych kryteriów.

Wybierz kwotę pożyczki:

-

+

100 zł6000 zł

Czas na spłatę? dni

-

+

1 dzień60 dni

Pożyczając: 400 zł

Z terminem: 30 dni

Koszt kolejnej pożyczki w Szybka Moneta

104 PLN

Mapa

Opinie:

Jackowinski

2017-10-03 09:58:08

Jak dla mnie jest dobrze. Szybko wpłacili mi sianko na konto, nie robili problemów przy oddawaniu. W dodatku pierwszą pożyczkę w ogóle dostałem za darmoszke.

Mariusz

2017-08-31 14:52:19

Rynek chwilówek jest tak szeroki, że niestety znajdą się nieuczciwe firmy żerujące na chwilowym gorszym czasie ich klienta. Wybierając firmę, która będzie mogła mi pomóc, dokładnie sprawdzałem poszczególne oferty. Choć Szybka Moneta na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się wśród innych oferentów postawiłem właśnie na nią. Po pierwsze dlatego, że jest to polska firma, po drugie daje możliwość skorzystania z pierwszej pożyczki do 2100 zł bez jakichkolwiek kosztów, a po trzecie wyraźnie dbają o bezpieczeństwo pożyczkobiorców. Szybko i sprawnie, bez konieczności dostarczania tony dokumentów. Ze swojej strony polecam.

Kazik

2017-08-10 11:54:26

Polecam ofertę tym, którzy znaleźli się w podbramkowej sytuacji. Po wypełnieniu wniosku decyzję otrzymałem niemal natychmiast, a środki chwilę po tym wpłynęły na moje konto. Mają specjalną ofertę dla nowych pozyczkobiorców, więc mogłem pożyczyć do 2100 zł bez żadnych dodatkowych kosztów. Super, że polska firma tak dba o swoich klientów.

Napisz komentarz:


Podpis:

Komentarz:

© 2017 szybkie-pozyczki.net - ranking i porównywaka pożyczek.